+500 znajomych dziennie na FB!

Metoda, którą dzisiaj przedstawiamy jest bardzo prosta i szybka w codziennej obsłudze. Przyda się w wielu branżach, w których głównym czynnikiem jest pozyskiwanie partnerów, klientów na własne produkty, czy fanów Twojego fanpage (znajomi z FB z większą chęcią akceptują Twoje zaproszenia do polubienia stron). W branży MLM, może okazać się ta metoda strzałem w 10-tkę!

Gwarantujemy, że ta metoda nie zajmie Ci dłużej niż 5-10 minut dziennie.

Jak wygląda w praktyce?
1. Metoda najlepiej działa, jeśli utworzysz żeńskie konto na Facebooku. Przy męskich również działa, ale współczynnik zwrotu w postaci zaproszeń jest dużo mniejszy.
2. Zanim zaczniesz, dołącz do jak największej ilości grup na Facebooku.
3. Przykładowa lista grup, która się nada:
– Bydgoszczanie, Śląsk i Okolice, Warszawa itp.
– Kupie/Sprzedam/Zamienie
– Polacy w Wiedniu, Polacy w Norwegii, Polacy w Szwajcarii itd.
4. Na grupach umieść post mówiący:
Jeżeli interesuje Cię.. (tutaj wklejasz to czym się zajmujesz/co sprzedajesz) to “Wyślij mi proszę zaproszenie do znajomych, dzięki temu podeślę Ci spersonalizowaną propozycję”.
5. Jak widzisz- to banalnie proste! Przy wykonywaniu tych działań SYSTEMATYCZNIE, oraz przy zbudowanym profesjonalnie koncie pod to, czym się zajmujesz/co sprzedajesz, będziesz otrzymywać co najmniej 10-50 zaproszeń do znajomych na jeden udostępniony post.

6. Udostępniaj wcześniej przygotowany przez siebie post, na wszystkich grupach do których dołączysz. Możesz to robić raz dziennie, aby Twoje działania nie zostały potraktowane jako SPAM, przez właścicieli grup.

7. Czym dłużej dbasz o konsekwencje i systematyczność oraz ciekawy format przedstawienia posta, tym więcej zaczniesz otrzymywać zaproszeń do znajomych.

—-

Czyż to nie proste?! Lubimy i cenimy sobie szybkie, proste i skuteczne rozwiązania.
Koniecznie daj znać po tygodniu/dwóch regularnego postowania, jakie wyniki udaje Ci się zebrać!

Możesz napisać do nas prywatnie na Instagramie na którymś z naszych kont: (@garderobelove, @artur.zadlo, @master_marketing_).

Udostępnij :

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *