Master Marketing

Świetne Rozwiązania

Rozwijaj Swoją
Firmę w Internecie
Dużo Szybciej

WHITE MARKETING BLACK MARKETING BRANDING DESIGN COPYWRITING

Przewiń

Skuteczny marketing


Najlepiej zacząć od znalezienia właściwych ludzi.

Nazywamy się Karolina Balion i Artur Żądło. Wspólnie od ponad 5 lat prowadzimy Agencję Marketingową Master Marketing. Od początku działań pasjonowało nas niekonwencjonalne podejście do tematu marketingu. Idąc zgodnie ze swoją filozofią- oprócz klasycznych, białych metod marketingu, zagłębiamy się w czarne metody, wprowadzając je sukcesywnie na Polski rynek i generując wokół nich za każdym razem ogromne zainteresowanie.
INSTA & FACEBOOK MARKETING
 • PROMOWANIE KONTA

 • PROWADZENIE PROFILU

 • KONTENT KREATOR

 • E-BOOKI SZKOLENIOWE

 • KAMPANIE INFLUENCER

 • E-MAIL MARKETING

Grafika & Video
 • OBRÓBKA ZDJĘĆ

 • TWORZENIE SIATKI ZDJĘĆ

 • PRESETY

 • TWORZENIE GRAFIK

 • SESJE INSTAGRAMOWE

 • ZDJĘCIA PRODUKTOWE NA IG

Szkolenia
 • SZKOLENIA ONLINE

 • SZKOLENIA STACJONARNE

 • SZKOLENIA INSTAGRAM

 • SZKOLENIA FACEBOOK

 • SZKOLENIA BUSINESS

 • SZKOLENIA Z BLACK MARKETINGU

Master Marketing

STRATEDZY
WIZJONERZY
KREATORZY
SZKOLENIOWCY
LIDERZY
PRZEDSIĘBIORCY
PASJONACI
HOBBYŚCI
PRACOHOLICY

Black Marketing Specialist

White Marketing Specialist

Co Nas Wyróżnia


AGENCJA MASTER MARKETING A&K LTD POWSTAŁA Z MYŚLĄ O KAŻDEJ OSOBIE, KTÓRE DOSTRZEGA POTENCJAŁ INSTAGRAMA. OD SAMEGO POCZĄTKU DZIAŁALNOŚCI, A BYŁA TO JEDNA Z PIERWSZYCH TAKICH AGENCJI OFICJALNIE ZAREJESTROWANYCH W POLSCE, MIELIŚMY NA CELU POŁĄCZYĆ LUDZI Z PASJĄ ORAZ STWORZYĆ DLA NICH WARUNKI DO SAMOREALIZACJI.

Nasza wiedza i wskazówki pomogły setkom osób zbudować dochodowe konta i swoje nowe źródła pracy. Jesteśmy zwolennikami automatyzacji każdego biznesu, w tym działań na Instagramie. Opanowaliśmy zarówno biało linijny marketing na platformie jak i czarne techniki. Przeprowadziliśmy szkolenia stacjonarne dla topowych Polskich marek, oraz ponad 100 szkoleń online. Na co dzień współpracujemy z największymi TOP kontami z Polski
Opanowaliśmy zarówno biało linijny marketing na platformie jak i czarne techniki.Przeprowadziliśmy szkolenia stacjonarne dla topowych Polskich marek, Oraz ponad 100 szkoleń online. Na co dzień współpracujemy z największymi TOP kontami z Polski
2
3
4
5
fwi-2
slider-011
slider-022

Zarabiaj Dużo Więcej


Zbyt mało ludzi rozumie, że czas to inwestycja. I jak z każdej inwestycji winni mieć satysfakcjonujące zyski. Pozwól, że zautomatyzujemy Twoje działania. Prowadzimy skuteczne i kompletne procesy automatyzacji działań na kanałach Social Media. Obsługujemy kompleksowo profile społecznościowe ponad 100 branż

9A

Agencja Master Marketing świadczy pełne wsparcie z zakresu zwiększania statystyk mojego konta w serwisie instagram.com. Zdecydowanie polecam współpracę z Agencją ze względu na szeroką wiedzę w tym temacie oraz indywidualne podejście do każdego klienta

Karolina Sobkowiak, Influencer 100k+
logo-nowe.png

Firma Madame Art i Nouveau Contour współpracuje z Agencją Master Marketing, na zasadzie zlecenia działań marketingowych. Agencja Master Marketing odpowiedzialna jest za szkolenia z zakresu social media oraz za działania marketingowe, zwiększające zasięg obydwu marek oraz dotarcie do nowych klientów. Polecam firmę Master Marketing do współpracy przy działaniach marketingowych w Social Mediach

Madame Art & Nouveau Contour, Makijaż permanentny
9b

Nasze dwie firmy- Firma Natulino oraz Szumiący Baranek- zlecały swoje działania z zakresu marketingu w Social Mediach, Agencji Master Marketing. Agencja odpowiedzialna była za prowadzenie naszych kanałów, tworzenie fotografii produktowej pod stworzony kontent oraz ich stałą publikację. Zdecydowanie możemy polecić firmę jako zaufaną i godną rekomendacji.

Natulino & Szumiący Baranek, Branża dziecięca

NASZA KRÓTKA HISTORIA


Poznaj dodatkowe niepodważalne korzyści , dla których warto wybrać MasterMarketing

KWIECIEŃ 2015:

Otwarcie! Wtedy urzędowaliśmy pod nazwą MasterInsta, ale z tego względu, że pojawiło się mnóstwo profili imitujących naszą działalność, nazwę a nawet logo!- postanowiliśmy zmienić całkowicie brand.
1

MAJ 2018:

Oficjalna prezentacja nowej nazwy, logo oraz całkowicie nowej odsłony Agencji. Dokładnie w tym momencie, do usług BLACK MARKETING, dołożyliśmy usługi WHITE MARKETINGU (m.in. szkolenia, konsultacje, poradniki).

Zdecydowaliśmy się na taki krok, ponieważ sytuacja na Instagramie zaczęła się robić nieciekawa. W pewnym momencie zaczęliśmy mieć wrażenie,że każdy zapomniał o tym, że na Instagramie najważniejsza jest WARTOŚĆ. Wszyscy skupili się całkowicie na liczbach. Wzrosty w tych okresach na kontach były ogromne! Teraz z perspektywy czasu dostrzegamy, że były to najlepsze (złote) czasy dla początkujących twórców na Instagramie.

2.jpg

MAJ 2018:

W związku z wejściem na rynek zagraniczny, pozyskaniem zagranicznych kontrahentów oraz prowadzeniem zdalnego trybu życia- przenieśliśmy naszą działalność spółki do Wielkiej Brytanii, gdzie prowadzimy ją do dnia dzisiejszego. Ten krok zdecydowanie ułatwił nasze kontakty z zagranicznymi klientami i agencjami.

MIMO WSZYSTKO NIE OGRANICZALIŚMY SWOICH DZIAŁAŃ I OBECNOŚCI W POLSCE 🙂

– Regularnie można było nas spotkać na TARGACH FIWE (2017,2018,2019)
– Prowadziliśmy cyklicznie szkolenia stacjonarne w miejscowościach rozrzuconych po całej Polsce- ale równocześnie obsługiwaliśmy panel szkoleń online
– Towarzyszyliśmy i pomagaliśmy w realizacjach projektów naszych klientów (m.in. teledyski, wydane książki, wielkie otwarcia nowych lokali)

3
3B
3C
3A

MARZEC-CZERWIEC 2019:

PO ZŁOTYCH CZASACH Z MAJA 2018- czas na pierwszy kryzys Instagrama. Automatyzacja zostaje “chwilowo” zablokowana, wzrosty na kontach spadają. Liczby rosną coraz mniej, przez co twórcy, którzy cały czas skupieni byli tylko i wyłącznie na nich, popadają w jeszcze większą depresję twórczości. Znowu jako Agencja zabieramy głos i zachęcamy do intensywnej pracy nad kontentem, zamiast przyglądać się liczbą

MARZEC 2020

Wybucha globalna pandemia. Zamyka się setki firm. Uruchamiamy program wsparcia dla przedsiębiorców. Przedłużaliśmy w tym okresie terminy płatności, wykonywaliśmy usługi marketingowe totalnie po cenie kosztów, łączyliśmy klientów ze sobą nawzajem, aby wspierali i rozliczali się nawzajem barterowo i w ten sposób przetrwali te ciężkie czasy.

MARZEC 2020: FACEBOOK USŁUGI

Wprowadzenie przez nas do sprzedaży usług FACEBOOKA. Do tej pory naszą specjalizacją był INSTAGRAM. Od tego momentu zaczęliśmy świadczać pełny zakres usług niebieskiej platformy. Budowanie lejków sprzedażowych, prowadzenie fanpage, usługa copywritingu, stawianie lading-page i wiele więcej..

KWIECIEŃ 2020: PRE-ORDER ``IG BEZ TAJEMNIC``

Start oficjalnej sprzedaży e-booka, “IG bez tajemnic- Dominacja w marketingu na Instagramie” pisanego przez nas przez ponad rok! Ta pozycja to zwieńczenie naszych 5 lat doświadczenia i wiedzy o platformie. Kompletna wiedza zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych- dzięki podzieleniu całości na tematyczne rozdziały, ustawionych według stopnia zaawansowania.

+ Do premiery E-booka postawiliśmy PRYWATNE FORUM, do którego dostęp ma każdy czytelnik naszej pozycji. Dzięki temu każdy z nich otrzymuje dożywotni dostęp do darmowych aktualizacji na platformie i wszelkich nowości, które wokół niej się dzieją.

CZERWIEC 2020:

Do sprzedaży wprowadziliśmy SZKOLENIA z BLACK MARKETINGU. Od tej chwili szkolimy regularnie następnych specjalistów Social Media, którzy otwierają własne Agencje, niosą kreatywność tworząc kapitalne kampanie w internecie i osiągają świetne wyniki finansowe.

WRZESIEŃ 2020:

E-MAIL MARKETING dołącza do listy naszych świadczonych usług. Zarówno automatyzacja działań za klientów jak i panele szkoleniowe z marketingu opartego na potędze wiadomości e-mail

STYCZEŃ 2021 / LUTY 2021

START WITRYNY NA KTÓREJ JESTEŚ